Agnes 2022

Agnes 2022

Agnes 2022 ameliyat olmak istemeyen ve göz çevresi hassas olan kişilerin tercih ettiği tedavi yöntemidir. Agnes tedavisinin ilk aşamasında göz çevresi lokal anestezi ile uyuşturulur. Küçük iğnelerin yardımı neticesinde göz çevresindeki problemler başarılı bir şekilde ortadan kaldırılır.

Burada gerçekleşecek olan işlemler sırasında kişi ağrı, ısınma veya yanma hissi ile karşı karşıya kalmaz. Agnes tedavisi yaklaşık olarak 40 dakika sürer. Burada belirli bir süre boyunca çeşitli aktivitelerden kaçınmanız önerilecektir.

Bu aktivitelere örnek olarak buhar banyosu veya saunayı verebiliriz. Agnes tedavisi kalıcılığı söz konusudur. Agnes tedavisinin gerçekleştiği ilk günlerde kızarıklık gözlemlenir. Bu kızarıklık geçici olduğu için herhangi bir paniğe kapılmamanız gerekmektedir.

Agnes Tedavisi İle Göz Torbası Ve Göz Kapağı Kırışıklığı Giderme Nasıl Yapılmaktadır?

Erkeklerin ve kadınların yaşadığı en büyük ortak sorunlardan biri göz torbalarıdır. Yaşlılık ve yorgunluk belirtileri arasında yer alan bu istenmeyen torbaların giderilmesi agnes tedavisine bağlıdır. İnsanlar göz bölgesine ne kadar dikkat ederse etsin ne yazık ki istenmeyen etmenler ortaya çıkabiliyor.

Göz bölgesinde gerçekleşen istenmeyen torba ve kırışıklıklar kozmetik ürünler ile de tam olarak kapanmamaktadır. Bu tedavinin uygulanmasıyla ortaya çıkan bu sorunun başarılı bir şekilde çözülmesi mümkün olmaktadır.

En kesin yöntemlerden biri olan Agnes tedavisinde radyofrekans yöntemi kullanılır. Bu yöntem neticesinde mevcut cildin cerrahi işlem olmaksızın sıkılaştırılması sağlanır. Bunun dışında bu tedavi ile kaz ayakları ve kırışıklık sorununuz giderilmiş olur. Göz kapaklarında istenmeyen düşüklük ve genel olarak göz bölgesinin iyileşmesini desteklemek için genellikle bu tedavi yöntemi tercih edilmektedir.

Agnes Tedavisinde Ağrı Çeker Miyim?

Agnes tedavisinde ağrı çeker miyim sorularını tarafımıza soran pek çok hastamız mevcuttur. Bu anlamda genel olarak insanların bu tedaviyi uygularken işlem sırasında veya sonrasında ağrı yaşayıp yaşamayacağını araştırırlar. Bu konuda yapılan araştırmalardan da anlaşılacağı üzere uygulama öncesi ve sonrası bölgenin anestezisine bağlı ağrı veya acı meydana gelmez.

Göz çevresindeki sorunları gidermek isteyen ancak bu aşamada cerrahi operasyon yapmak istemeyen kişiler uzmanlarımızla iletişime geçerek yapılacak işlemler hakkında gerekli bilgileri alabilirler. Bizlere ulaşmak ve randevu alabilmek için Google ile sitemize ulaşın.

Enquire now

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.
Arabic AR English EN German DE Turkish TR
Open chat