Siğil Tedavisi

Siğil Tedavisi

Siğil deri üzerinde çıkan yuvarlak hatlı bir kabartıdır ve vücudun çeşitli bölgelerinde çıkmaktadır. Estetik olarak çirkin bir görüntüsü vardır ve kişiyi oldukça rahatsız eder. Sağlığa zararlı bir risk taşımasa da görüntüsü kişinin psikolojisini bozmaktadır. Özellikle de genital bölgedeki siğillerin tedavisi oldukça önemlidir çünkü tedavi edilmezse kişinin cinsel hayatında sıkıntılar yaratır. Sağlığınız açısından endişelenecek kanser yapma riski düşük olan virüslerdir. Hpv tipi olarak geçen bu virüsler düşük risk grubundadır.

Lazerle Siğil Tedavisi

Siğil tedavisi birden fazla yöntemde yapılabilir. Bu yöntemlerden hangisinin size en etkili olacağını ise doktorunuz karar verecektir. Lazerle siğil tedavisi son zamanlarda oldukça iyi sonuçlar veren bir yöntem olarak yerini edinmiştir. Plexr plazma teknolojisi sayesinde siğil diğer lazerlerden farklı olarak yakma yerine buharlaştırma ile siğili ortadan kaldırır. Lazer sonrasında kabuklanma olur fakat o da gün içerisinde dökülerek geriye temiz ve yenilenmiş bir deri ile karşılaşırsınız. Lazer sayesinde iz kalmaz daha hızlı yenilenme gerçekleşir ve en önemlisi de siğilin tekrarlanması engellenir.

Yaşam kalitesini bozan bu siğillerden lazer ile ağrısız ve kolay kurtulabilirsiniz. Lazer ile 2 ya da 3 seans ile siğillerden kurtulmak mümkündür. Hem kısa sürede hem de acı hissetmeden gerçekleşen bu işlem ile sosyal hayatınızdan da geri kalmazsınız.

Ankara’da Lazerle Siğil Tedavisi

Ankara’da lazerle siğil tedavisi yapmakta olduğumuz kliniğimize gelerek siğillerinizi plexr plazma teknolojisi ile buharlaştırarak sizleri siğillerinizden kurtarıp daha temiz bir cilde kavuşmanızı sağlarız. Lazer teknolojisinin en yeni versiyonu ile siğillerinizden kurtulmak artık daha kolay ve acısız. Bizimle iletişime geçerek detaylı fiyat bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Paylaşın:

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Vücut Estetiği ve Kırışıklık Tedavisi

Vücut Estetiği ve Kırışıklık Tedavisi

Baş, Boyun, Kulak önü ve karın çevresinde oluşan kırışıklıklar ve sarkmalardan, çok kısa sürede hiç bir ameliyat ve anesteziye gerek kalmaksızın kısa sürede tedavi olabilirsiniz.

Devamını Oku
Excimer Lazer ile Gözlüklere Elveda

Excimer Lazer ile Gözlüklere Elveda

Günümüzde kullanılan 3 tür lazer göz ameliyatı türü vardır. Bunlar kullanılan malzemeye ve hastanın göz yapısına göre değişmektedir. En önemlisi bu 3 teknolojinin kullanılmasıdır.

Devamını Oku
PRK ve Lasek Yöntemi

PRK ve Lasek Yöntemi

Aslında 2'si de farklı yöntemlerdir. Ancak bazı durumlarda ve hastalarda kullanılması gerekebilir. Bu yöntemde epitel doku, cerrahi veya alköl yardımı ile tabaka şeklinde kaldırılır ve lazer işleminden sonra yerine konulur.

Devamını Oku