Plexr Plazma

Plexr plazma

Plexr plazma, göz kapağı estetiği ve tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır. İnsan vücudu yaşın ilerlemesi ile birlikte bazı değişimlere uğrar. Bunun ile birlikte insan vücudunu çevreleyen cilt, yerçekiminin etkisi ile sarkmaya başlar.

Böylece sarkan göz kapakları çoğu insanın günlük yaşamını olumsuz yönde etkiler ve özgüven eksikliklerine neden olur. Bunun sebebi ise estetik görüntüyü kötüleştirmenin dışında gözün işlevi olan görmeyi de önemli ölçüde engeller.

Günümüzde yaşı ilerlemiş insanlardan görme bozukluğu olanların genelinin göz kapaklarının düşük olduğu gözlemlenmiştir. Yaklaşık olarak 40 yaş ve üzerisinde bulunan kişilerde göz kapağı güçsüzlüğü meydana gelmektedir.

Aynı zamanda bu yaş grubunda torba oluşumu da görülmektedir. Fakat yaşı genç olan insanlarda da gözaltı torbaları vardır. Gençlerde karşılaşılan gözaltı torbaları genellikle genetiktir. Ancak belirli hastalıklar neticesinde de karşı karşıya gelmek mümkündür.

Ameliyata girmeye çekinen ama göz kapağı ameliyatının sınırına yaklaşan kişiler, ameliyatsız tedavi seçeneklerine başvurmaktadır. Doğal görünümü koruyarak görme problemini ortadan kaldırmaya hazır olan pek çok hastamız var.

Bu hastalarımıza Plexr Plazma enerjisiyle işlem yapmaktayız. Plexr Plazma tedavisi ile kansız, ameliyatsız ve yan etkileri sınırlı olan müdahaleye olanak sağlanır. Plexr Plazma bu yönden pek çok insan tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Plexr Plazma Yöntemi

Plexr yöntemi, maddenin dördüncü hali olan plazma enerjisini kullanır. Bu yöntem ile havada bulunan gazlar, plazma enerjisine dönüşür. Sağlanan bu enerji ise cildin üst tabakasına bir etkileşimde bulunur. Kusurlu olan bölge içerisindeki kırışıklıkları buharlaştırır. Böylelikle sorunlu dokuları ortadan kalkmış olur. Bunun ile birlikte yeni dokular oluşmaya başlar.

Plexr Tedavi Süresi

Plexr tedavi süresi yaklaşık olarak 15-35 dakika aralığındadır. Plexr tedavisi son derece hızlı ve ağrısız bir işlemdir. Plexr tedavisinin gerekli olduğu bölgeye ve hastanın doku yapısına bağlı kalmak üzere lokal anestezi kremi uygulanır. Uyuşma işlemi gerçekleştikten sonra gerekli müdahale başlar. Tedavi süresinin değişikliği ise tedavi edilen bölgenin boyutuna bağlı olarak değişir.

Plexr Tedavisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Plexr tedavisinde dikkat edilmesi gereken bazı durumlar mevcuttur. Bu dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisi, yapılan müdahaleden sonra mutlaka UV korumalı fondöten kapatıcılar kullanılması gerekmektedir. Tedavi sonrası yaklaşık bir ila iki hafta arasında kabuklanmalar giderilir. Kabuklanmadan sonra yeni dokular oluşur.

Bu haftalar içerisinde güneşten korunmanız son derece önemlidir. Sizlerde Plexr tedavisinin güzelleştirici etkisinden yararlanmak istiyorsanız, Google aracı üzerisinden sitemize ulaşın. Ardından gerekli iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşım sağlayarak detaylı bilgilendirmelere tabi tutulacaksınızdır. Aklınıza takılan soruları bizlere sormaktan çekinmeyiniz.

Enquire now

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.
Arabic AR English EN German DE Turkish TR
Open chat