Plexr Plazma Enerjisi

plexr-plazma-enerjisi
plexr-plazma-enerjisi

Plexr Plazma Enerjisi

Göz problemlerinin görsel ve işlevsel tedavisinde yeni nesil en iyi tedavi yöntemlerinden birisi Plexr Plazma enerjisi olarak dikkat çeker. Türkiye genelinde bu tedavi yöntemini kullanan çok fazla klinik ve uzman söz konusu değildir.Bu neden dolayısı ile siz değerli hastalarımızı enine boyuna bilgilendirmek ve fikir sahibi olmanızı sağlamak amacı içerisindeyiz. Plexr Plazma teknolojisi ile alakalı olarak öncelikle genel bilgilendirme imkanlarını sizlere sunmak istiyoruz. Daha fazla merak ettikleriniz için bizimle kısa süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Plexr Plazma Enerjisi Nedir?

Plexr Plazma, özellikle göz ve göz çevresi hastalıklarının tedavisinde kullanılan kablosuz teknoloji ile geliştirilmiş bir tedavi yöntemidir. Plexr Plazma enerjisi ise bulunulan ortamda ki azot ve su buharını yüksek enerji frekansları ile plazma sistemine dönüştürme sistemidir.

Günümüzde birçok farklı lazer uygulaması adından söz ettirir. Göz ve göz kapağı estetiği konusunda yeni nesil tıbbi uygulamaların en ideal seçeneklerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çeker. Özellikle göz hastalıkları konusunda estetik ve işlevsel açıdan tüm sorunların kontrollü halde tedavisi açısından en önemli uygulamalardan birisi olarak dikkat çeker.

Plexr Plazma Enerjisi ile Hangi Hastalıklar Tedavi Edilir?

Plazma enerjisi, her geçen gün daha da yaygınlaşan ve uygulama alanlarını genişleten tedavi yöntemlerinden birisi olarak adından söz ettirir. Tabi ki biz uzmanların en çok kullandığı en etkin tedavi yöntemlerinden birisidir.

Çok yönlü etkileri sayesinde göz ve göz çevresi sorunlarını tamamen ortadan kaldırmak için kullandığımız yeni nesil bir tekniktir. Ağrısız, sızısız bir şekilde tüm sorunları kısa zaman içerisinde kontrol altına alma imkanını bizlere sunuyor. Bu anlamda tedavi alanlarını sizlere sunacak olursak;

 • Üst Göz Kapağı Düşüklüğü,
 • Üst Göz Kapağı Kaldırma,
 • Göz Kapağı Yağ Bezesi,
 • Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği,
 • Ameliyatsız Göz Çevresi Estetiği,
 • Alt Göz Kapağı Gevşekliği,
 • Alt Göz Kapağı ve Göz Çevresindeki Kırışıklıkları,
 • Göz Kapağında Ksantelazma (yağ birikmeleri),

Gibi konularda bizlere en ideal seçenekleri sunan tedavi yöntemlerinden birisidir. Dolayısı ile günümüz modern tıbbi teknikleri içerisinde uygulanabilecek en ideal tedavi aşamaları arasında gösterilir.

Plexr Plazma Enerjisi Tedavi Yöntemi Hakkında Merak Edilenler.

Hastalarımız ister istemez bu tedavi yöntemi ile alakalı olarak birkaç seçenek hakkında meraklı. Dolayısı ile elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Bu aşamada bilgiler sunacak olursak;

 • Öncelikle tamamen acısız – sızısız bir yöntem olarak dikkat çeker. Ancak operasyon sonrasında ufak tefek ağrı hissi oluşabilir. Bunun için hastalarımıza ağrı kesici reçete edebiliyoruz.
 • Genel itibari ile uygulama yapılacak bölge dikkate alınarak tedavi seansları 5 – 30 dakikalık zaman dilimleri içerisinde uygulanır.
 • Tedavi sonrasında güneşten korumak amaçlı UV etkili kremleri öneriyoruz.
 • Bölgede uygulama sonrasında meydana gelen hassas deformasyonlar ise maksimum 5 – 7 günlük zaman dilimi içerisinde geçmektedir.

Plexr Plazma Enerjisi Fiyatı

Bu anlamda özellikle her ne olursa olsun fiyat hakkında bilgi vermemiz doğru olmaz. Çünkü her bölgeye farklı uygulamalar, farklı seanslar uygulanmaktadır. Dolayısı ile her ne olursa olsun fiyatı tetkikler öncesinde yapmak çok da doğru değildir.

Ancak her ne olursa olsun en ufak bir korkunuz dahi olmaksızın kliniğimize başvurarak bu anlamda ön tanı aşamalarımıza katılın.