Plexr Göz Kapağı Estetiği Nedir

Plexr Göz Kapağı Estetiği

Günümüz teknolojilerinde göz kapağı konusunda yeni nesil Plexr göz kapağı estetiği uygulamaları konusunda sizlere mükemmel seçenekler sunuyoruz. Yaşlılık belirtileri, kuşkusuz ki en kısa zaman zarfı içerisinde göz kapaklarına etki eder. Dolayısı ile özellikle kadın hastalarımızın çoğu, bu dertten mustarip olarak gelirler.Plexr teknolojisi sayesinde lazer uygulaması ile göz kapaklarınızda ki estetik kaygı yaratan bütün sorunları ortadan en kısa süre içerisinde kaldırıyoruz.

Plexr Nedir?

Plexr, plazma ile çalışmakta olan NON ABLATİV SOFT cerrahi ya da diğer bir adı ile incelemek istediğimizde SOFT SURGERY olarak isimlendirilen bir işlemdir. Bu işlem, insan derisi üstündeki bazı hastalıkların tedavisinde ve estetik uygulamalarında sorunsuz şekilde kullanılır.

Göz estetiği için PLEXR, cilt üzerindeki lezyon deri dokularını buharlaştırmak ve akabinde problemli dokuları doğal şekilde yok ederek yeni doku oluşumunu daha hızlı tetiklemek amacı ile kullanılır. Dünya genelinde özellikle estetik cerrahi uygulamalarda PLEXR, ciddi anlamda tercih edilen yeni nesil bir teknoloji cihazıdır.

Plexr Ankara’da henüz çok fazla yaygınlaşmamış bir estetik uygulama. Ancak biz, uzun bir süredir bu noktada herkese en güvenilir ve en kısa vadede sorunsuz çözümler üretiyoruz.

Plexr ile Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere en ufak bir ağrı ya da sızı olmadan, sizleri gündelik hayatınızdan alıkoymadan gerçekleştirdiğimiz yeni nesil bir uygulama. Bu uygulamada uyuşturmak için dahi iğne kullanmıyoruz. Göz bölgesi için özel olarak geliştirilmiş uyuşturucu jel, acı hissetmemeniz için yeterli bir uygulama.

Plexr Plazma dediğimiz lazer teknolojisi sayesinde 30 DAKİKA süren bir uygulama ile göz kapağı sorunlarınız ortadan kalkıyor.

Plexr Lazer Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Son derece acısız, basit ve kısa süren uygulamalar ile bu süreci en kısa sürede noktaladığımızı belirtelim. Tedavi aşamalarımız hakkında bilgi vermemiz gerekirse;

 1. Öncelikle göz kapağı için inceleme yapıyoruz. Mevcut yapıyı inceliyor ve olası sorunları enine boyuna analiz ediyoruz.
 2. Uygun görüldüğü takdirde sizleri PLEXR tedavisi uyguladığımız özel alana getiriyoruz.
 3. En ufak bir ACI HİSSİ yaşamamanız adına göz kapağı bölgenize özel hazırlanan uyuşturucu jel maddesini sürüyoruz.
 4. Kısa bir süre bekledikten sonra ise PLEXR ile göz kapaklarınıza lazer vuruşları yapmaya başlıyoruz.
 5. Lazer vuruşları, etkisini anında gösterir. Ölü deri, buharlaşarak anından cildinizden dökülmeye başlar ve yerini yeni, genç ve diri dokuya bırakır.
 6. Uygulama biter bitmez tedavi koltuğundan kalkarak günlük yaşantınıza devam edersiniz.

İşte bu kadar kolay bir işlem. Herhengi bir kesik yok, iğne yok. Lokas ya da genel anestezi yok. Gençlik, gözlerde başlıyor.

Plexr Tedavisi Ne Kadar Sürer? Etkisini Hemen Gösterir Mi?

Herhangi bir aksi durum söz konusu olmadığı sürece PLEXR ile göz kapağı estetiği uygulamamız sadece 30 DAKİKA sürmektedir. 30 dakika sonunda göz kapaklarınızdaki değişimi anında sizde görürsünüz. Bu yöntem, anında etki eden bir yöntemdir ve genellikle tek seansta 30 DAKİKA içerisinde tedavimiz noktalanır.

Ancak gerekli gördüğümüz bazı durumlar ortaya çıkabilmekte. Bu neden dolayısı ile hastalarımıza bu noktada 2 ya da 3 seans planlaması yapmamız gerekebilmekte.

Plexr ile Göz Kapağı Estetiği Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Saymakla bitiremeyiz. Gelenekselcilikten uzak ve herhangi bir cerrahi müdahale olmaksızın göz kapağı estetiği uygulaması. Tek seferde işlemler biter ve sonrasında tekrar tekrar muayeneye dahi gelmek zorunda olmazsınız. Genel olarak sıralamak istediğimizde;

 1. 10 ile 30 dakika arasında sürer. Son derece kolay bir işlemdir.
 2. Lokal ya da genel anestezi gerektirmez. Anestesiz bir krem yardımı ile uyuşturma işlemi sağlanır.
 3. Operasyon sonrasında pansumana gerek duymazsınız.
 4. Uygulama, tek sefer yapılır ancak etkisi çok uzun süre artarak devam eder. Doku sürekli kendisini yeniler.
 5. Plexr yöntemi kıl kökleri, kılcal damar ve yağ – sinir dokuları gibi alanlara asla zarar vermez.
 6. Uygulama yapılan bölgenin enfeksiyon kapması gibi bir risk durumu söz konusu değildir.
 7. Uygulamadan sonra günlük yaşamınıza kaldığınız yerden devam edersiniz.