PLEXR AMELİYATSIZ GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

gozkurulugu

Çift göz kapağı ameliyatı olmak istemeyen kişiler için etkili bir tedavi yöntemidir.

Bu cihaz ile ameliyatsız ve kanamasız, Sorunsuz tedavi sağlayın.

Plexr, dördüncü durum maddelerini kullanan bir cihazdır. Cihaz, hedef dokuya ince bir ark oluştururken havadaki gazı iyonize eder.

Cihazın ucu çok yüksek sıcaklıkta bir elektrik arkı oluşturur.Cihaz cilt yüzeyinden belirli bir uzaklıktayken elektrik arkı atmosfer gazını iyonize eder ve patlayıcı enerji (plazma enerjisi) açığa çıkarır. Üretilen enerji cildin üst tabakasındaki keratinosit denilen hücreleri süblime eder (yani katı doku ısıtıldığında genellikle önce sıvı sonra gaz olur, bu sırada katı doku gaz haline gelir). Tedavi edilen doku süblimleştiğinde çevre dokulara ve deri altı tabakaya (cilt altı yağ dokusu) gereksiz ısı transferini engeller.

Estetik ve kozmetikte çok iyi sonuçlar elde etmiştir. Bu cihazla ameliyatsız hangi tedaviler yapılabilir?

Bu cihazı kullanarak ameliyatsız göz kapağı estetiği yaptırabilir, Göz kenarındaki kırışıklık, Sivilce ve sivilce izleri (izler), Göz kapaklarında beyaz ve sarı lekeler var,

Dudağın üstündeki sigara çizgisi (sigara içme çizgisi = barkod çizgisi), Her türlü benler (sadece kesinlikle riski olmayan benler), Karın germe-boyun germe, çil tedavisi,

Yarayı sil, siğil tedavisi, Tedavi kimler için uygundur? Aslında bu tedavi yöntemi herkes için uygundur ancak aktif yarası veya enfeksiyonu olan kişiler ve hamileler için uygun değildir.

Ameliyat öncesi nelere dikkat edilmelidir? Ameliyattan önceki 1 hafta içinde kan sulandırıcı, ağrı kesici ve alkol kullanılmamalıdır.

Sabah uyandıktan sonra 10 dakika boyunca ilacı uyguladıktan sonra göz damlası (sadece sert cilde) uygulayınız.Cilt damlaları emdikten sonra gece yatana kadar tekrar güneş koruyucu fondöten uygulayınız.

Sonuç almak için kaç toplantı gerekiyor? Programa ve alana göre 1 ila 3 seans gerekebilir. Yan etkileri nelerdir? Tedavi bölgesinde küçük kabuklar oluşur. Göz kapaklarının en sık görülen yan etkisi balon şeklinde olabilen ödemdir (1–5 gün içinde kaybolur).

Göz kapağı olmayan uygulamalarda birkaç ay süren pembe bir renk ortaya çıkabilir. Lekeler ve yara izleri nadiren görülür. Hijyen kurallarına uyulmadığı takdirde enfeksiyon meydana gelebilir.

Ameliyat sırasında ağrı hissettiniz mi? Ameliyattan önce, ağrıyı en aza indirmek için lokal anestezik merhem 30–40 dakika gergin kalacaktır. Bu süreç ne kadar sürer? Lokal anestezi sonrası işlem bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak yaklaşık 10–45 dakika sürer.

Enquire now

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.
Arabic AR English EN German DE Turkish TR
Open chat