Plexr 2022

Plexr 2022

Plexr 2022 tedavisi uygulandığı bölgede azot ve su buharını maddenin dördüncü hali olan plazma şekline dönüştürür. Maddenin dördüncü haline geçmiş olan bu plazma ile tedavi gerçekleştirilmiş olacaktır. Plexr cihazı, lazerle tedavi edilen ve maddenin dördüncü hali olan plazma kullanılarak gerçekleştirilen bir İtalyan cihazıdır. Cihaz, azot ve su buharını uygulandığı bölgede plazmaya dönüştürür ve bu plazma yardımıyla tedavi işlemlerini gerçekleştirir.

Plexr Tedavisi Nelerde Kullanılabilir?

Plexr tedavisi nerelerde kullanılır sorusu insanlar tarafından merak edilmektedir. Plexr tedavisi oldukça etkili bir tedavi yöntemidir. Bu sebepten dolayı birçok tedavide kullanılmaktadır. Bu tedaviler ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Akne tedavisi
  • Leke tedavisi
  • Göz kapağı tedavisi
  • Dövme sildirme
  • Çatlak tedavisi
  • Siğil tedavisi

Yara izi tedavisi vakalarının yanı sıra, bu cihaz ciltte birçok farklı deformasyon için de kullanılabilmektedir. Cihaz genellikle estetik alanda kullanılır. Operasyonu gerçekleştirecek kişinin kendi alanında uzman olması son derece önemlidir.  Burada gerçekleşecek işlemden önce kaç seansın yeterli olduğu belirtilir. Cihaz, uygulandığı alanın dışında veya çevresinde hareket ettirilmemelidir. Uygulandığı alanda ürettiği enerji ile tedaviyi eksiksiz olarak sağlar.

Plexr Lazer Fiyatları

Plexr lazer fiyatları hakkında güncel bir bilgiye ulaşabilmek ve plexr 2022 için Google ile sitemize ulaşabilirsiniz. Bizlerden randevu almanız neticesinde tedavi süreciniz planlanır ve buna göre bir fiyat belirlenir.

Plexr Tedavi Sonrası

Plexr tedavi sonrasında hastalarda yüksek düzeyde özgüven yaşanılır. Hasta cildinin bir kısmını gizlemeden daha rahat hareket eder. Aynı zamanda tedavi bölgesinde tam iyileşme sağlandığında hiçbir iz veya semptom görülmeyecektir. Bu nedenle hasta estetik açıdan da rahat hissedecektir.

Plexr tedavi tek seansta tamamlanamaz. Genel olarak 8-9 seansa kadar uzatılabilir. Tedaviden sonra hastanın cildinde kabuk oluşumu gözlemlenebilir. Kabuklanma durumu son derece normaldir. İlk haftanın sonunda cilt tamamen iyileşmiş olur.

Tedavi yerinde kabuk olması durumunda, bu kabuklara dokunmadan kesinlikle kaçınılmalıdır. İşlemden sonra hafif bir yanma ve karıncalanma hissi yaşanılabilir. Bu yanmalar 1-3 gün içinde geçer. İşlemden sonra bölgenin tamamen iyileşmesi ortalama 4 hafta sürebilir. Tedavi sonrasında herhangi bir iz kalmaz. Hasta tamamen iyileşene kadar nemlendirici kremler uygulamamalıdır. Burada yapılmasında sakınca olmayan bazı hususlar vardır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Antibiyotik içeren ilaçlar
  • Yüze güneş korumalı fondöten 
  • Alkol içerikli olan cilt temizleyicilerinden uzak durma
  • Kalıp sabun ile yıkama

Enquire now

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.
Arabic AR English EN German DE Turkish TR
Open chat