Plazma Göz Kapağı Estetiği Güncel 2022

Plazma Göz Kapağı Estetiği Güncel 2022

Plazma göz kapağı estetiği güncel 2022‘de güzellik dünyasını ele geçirecek son trend olacak. Plazma göz kapakları, daha estetik bir görünüm oluşturmak için üst ve alt göz kapaklarına özel bir tür plazma enjekte edilerek oluşturulur. Plazma tıpta onlarca yıldır kullanılan elektron, proton ve iyonlardan oluşan bir gazdır. Şimdi ise genel görünümü iyileştirmek için kozmetik prosedürlerde kullanılıyor.

Plazma göz kapağı estetiği güzellik dünyasında trend oluyor. İstenilen sonuçları elde etmek için kullanılabilecek birçok farklı plazma tedavisi vardır. En popüler plazma tedavilerinden bazıları Dermapen ve IPL’dir. Plazma göz kapağı estetiği ultra pürüzsüz, genç bir görünüm arayanlar için harika bir seçenektir.

Plazma Göz Kapağı Estetiği Yaptıranlar

Plazma göz kapağı estetiği, plastik cerrahi dünyasında yeni ve gelecek vadeden bir alandır. Göz kapaklarının görünümünü iyileştirmek için plazma kullanan nispeten yeni bir prosedürdür. Plazma, çeşitli tıbbi durumları tedavi etmek için kullanılan iyonize bir gazdır.

Göz kapaklarını tedavi etmek için kullanıldığında kırışıklıkların, torbaların ve diğer yaşlanma belirtilerinin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilir. Prosedür, bir plazma ışını yayan bir cihaz kullanılarak gerçekleştirilir. Bu ışın hedef bölgeye yönlendirilir ve cildin sıkılaşmasına ve görünümünün iyileştirilmesine yardımcı olur. Bu prosedürün sonuçları etkileyicidir ve yıllarca sürebilir. Ayrıca, bu tedavi ile ilişkili çok az yan etki vardır.

Plazma Göz Kapağı Estetiği Güncel 2022

Plazma Göz Kapağı Estetiği Güncel 2022

Plazma göz kapağı estetiğinin ilk dönemlerinde göz kapağı bölgesindeki yağların alınması işlemine başvurulmaktaydı. Bu genellikle hastaları doğal olmayan bir görünüme kavuşturdu ve birçoğu sonuçlardan hayal kırıklığına uğradı.

Ancak son yıllarda plazma göz kapağı estetiği rafine edildi ve artık göz kapaklarının görünümünü iyileştirmek için kullanılıyor. Prosedür cildi sıkılaştırmak, kırışıklıkları ve kaz ayaklarını gidermek ve göz altındaki torbaları azaltmak için kullanılabilir. Yaklaşık 30 dakika süren ve lokal anestezi altında gerçekleştirilen nispeten kısa bir işlemdir.

Prosedürü olan çoğu kişi, sonuçlardan memnun olduklarını bildirmektedir. Göz kapaklarındaki cilt gerginleşir ve daha genç görünür. Kırışıklıklar ve torbalar azalır ve genel olarak yüz daha dinlenmiş ve tazelenmiş görünür.

Plazma Yöntemi İle Göz Kapağı Estetiği

Plazma göz kapağı estetiği 2022 yılında güncel bir trend. Göz kapağını sıkılaştırmak ve kaldırmak için plazma enerjisinin kullanıldığı ameliyatsız bir işlemdir. Prosedür yaklaşık 30 dakika sürer ve minimum kesinti süresi vardır. Sonuçlar hemen görülebilir ve iki yıla kadar sürebilir. Plazma göz kapağı estetiği, ameliyatsız görünümlerini iyileştirmenin hızlı ve kolay bir yolunu arayanlar için harika bir seçenektir.

Plazma Göz Kapağı Estetiği Güncel 2022 Göz Kapağı Estetiği Plazma

Geçmişte göz kapağı estetiğinde blefaroplasti altın standarttı. Ancak plazma teknolojisinin gelişmesiyle birlikte göz kapaklarının görünümünü iyileştirmek isteyenler için yeni bir seçenek var.Bu seçenek ise plazma göz kapağı estetiğidir.

Plazma göz kapağı estetiği, göz çevresindeki cildi sıkılaştırmak ve kaldırmak için plazma enerjisi kullanan cerrahi olmayan bir tedavidir. Çok az aksama süresi ile ofis içinde gerçekleştirilebilen hızlı ve kolay bir prosedürdür.

Plazma göz kapağı estetiğinin sonuçları etkileyicidir; hastalar, göz kapaklarının çevresinde daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt ile gözlerinin görünümünde gözle görülür bir iyileşme bildirmektedir. İşlem aynı zamanda oldukça ekonomiktir ve ameliyat olmadan daha genç görünen gözler elde etmek isteyenler için uygun bir seçenek haline getirir.

Plazma Göz Kapağı Estetiği

Plazma göz kapağı estetiğinin popülaritesi artıyor. Bu tedavi, göz çevresindeki cildi sıkılaştırmak ve genç bir görünüm kazandırmak için bir plazma jeti kullanır. Non-invazivdir ve herhangi bir kesinti gerektirmez.

Plazma göz kapağı estetiği, son yıllarda popülaritesi artan nispeten yeni bir tedavidir. Göz çevresindeki cildi sıkılaştırmak ve daha genç bir görünüm kazandırmak için bir plazma jeti kullanan invaziv olmayan bir işlemdir. Bu tedavi için herhangi bir aksama süresi gerekmez ve oldukça güvenli olduğu kabul edilir.

İnsanların plazma göz kapağı estetiği yaptırmayı seçmesinin birçok nedeni vardır. Bu tedavinin ana faydası, göz çevresindeki kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olabilmesidir.

Bu yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu konuyla alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak aramalar sağlayabilirsiniz. Önceki yazımız olan Plazma Göz Kapağı Estetiği Güncel 2022 ile alakalı konumuza da bakmanızı tavsiye ederiz.

Enquire now

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.
Arabic AR English EN German DE Turkish TR
Open chat