Lazerle Göz Kapağı Estetiği Yaptıranların Yorumları 2022

Lazerle Göz Kapağı Estetiği Yaptıranların Yorumları 2022

Lazerle göz kapağı estetiği yaptıranların yorumları 2022 genel itibari ile olumludur. Göz kapağı ameliyatı veya blefaroplasti, üst göz kapaklarının sarkması ve gözlerin altındaki torbalar gibi yorgun, şişmiş veya gevşek görünen gözleri gençleştirmek için yapılan bir işlemdir.

Burada yapılmış olan işlemle tam bir sonuç elde edilir. Bunun göz kapakları üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Hastaların üst veya alt göz kapaklarında fazla deri ve yağ dokusu varsa, gözlerin tekrar genç görünmesi için az miktarda deri ve yağ çıkarılır. Bununla birlikte göz kapaklarında sarkma, kaşların kötü görünmesine neden oluyorsa, göz kapağı kaldırma veya kaş kaldırma işlemi yapılır.

Lazerle Göz Kapağı Estetiği Yaptıranların Yorumları 2022

Lazerle göz kapağı estetiği yaptıranların yorumları oldukça önemlidir. Bu açıdan bu estetik operasyondan önce lazerle göz kapağı estetiği yaptıranların yorumları hakkında araştırmalar gerçekleştirilmelidir.

Lazerle Göz Kapağı Ameliyatına İhtiyaç Duyan Kişiler

Lazerle göz kapağı ameliyatına ihtiyaç duyan kişiler mevcuttur. Bu kişilere bu işlemler yapılır. Genellikle yaşın ilerlemesi sonucunda bu işlemlere ihtiyaç duyulur. Bu işlemler hastalarımıza estetik açıdan güzel görünüm sağlar. Lazerle göz kapağı ihtiyacı olan kişiler;

  • Üst göz kapaklarınız sarkıyorsa ve gözünüzün üzerine asılı kalıyorsa
  • Alt göz kapaklarında kırışıklıklar veya fazla cilt tabakası varsa
  • Gözlerin altında torbalar varsa
  • Alt göz kapaklarınız gevşekse
  • Üstte fazla cilt varsa

Üst Ve Alt Lazerle Göz Kapağı Ameliyatı Arasındaki Farklar

Üst ve alt lazerle göz kapağı ameliyatı arasında farklar bulunmamaktadır. Burada göz kapağından bir kesi yapılır. Buradaki duruma bağlı kalarak gerekirse fazla deri ve yağ bölgeden çıkarılır. Alt göz kapağındaki kesi, alt göz kapağının içinden veya doğrudan kirpiklerin altından yapılır.

Burada benzer bir işlem yapılır. Yani her iki durumda da fazla deri ve yağ çıkarılır ve gerekirse göz kapakları düzeltilir. Göz çevresinde yaşanılmış olan kırışıklıkları düzeltmek için göz çevresinde lazer kaplama yapılır. Lazerle göz kapağı estetiği yaptıranların yorumları arasında bu uygulamadan çok memnun olan hastaları görmek mümkün olacaktır.

Lazerle Göz Kapağı Estetiği Kalıcı Mıdır?

Ameliyat ile yapılan tüm işlemler kalıcıdır. Bunun yanı sıra ameliyatsız yapılan her türlü estetik işlemin belirli bir süresi vardır. Bu süreler içerisinde işlemleri yenilemek gerekir. Lazerle göz kapağı estetiği olmak isteyen hastalarımızın ve lazerle göz kapağı estetiği yaptıranların yorumları hakkında detaylı bilgilendirmeler için Google ile bize ulaşabilirsiniz.

Enquire now

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.
Arabic AR English EN German DE Turkish TR
Open chat