Göz ve Göz Çevresi Estetiği

goz-ve-goz-cevresi-estetigi

Göz ve Göz Çevresi Estetiği

Türkiye genelinde özellikle son birkaç senelik dilim içerisinde göz ve göz çevresi estetiği son derece önem arz eden ve fark yaratan seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekti. Göz problemleri, özellikle günlük yaşantımızı çok ciddi anlamda etkileyen başlıca seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor demek yanlış olmaz sanırım.

Göz için estetik problemleri genel itibari ile çok yönlü şekilde karşımıza çıkıyor. Ancak günümüz modern tıbbi yöntemleri sayesinde estetik açıdan göz ile alakalı olarak bütün sorunları kontrol altına alabilmekteyiz. Bu anlamda sizlere başlıca birkaç farklı seçenek sunmak istiyoruz.

Göz ve Göz Çevresi Estetiği Neden Yapılır

Genel itibari ile özellikle yaşlanmanın en belirgin belirtileri gözlerde başlar.

Kadınlar bunu kontrol altına alabilmek için ciddi anlamda somut adımlar atarlar ki bu somut adımlardan birisi de estetik cerrahi yöntemlerinden faydalanmaktır.

Bunun dışında göz içi problemlerden bahsedebiliriz. Doğuştan ya da sonradan gelişen olaylar akabinde gözde körlük, kayma ya da bu gibi sorunlar meydana gelebilir. Protez göz uygulaması, bu anlamda günümüz tekniklerini kullanarak değerlendirme şansına sahip olduğumuz olmazsa olmaz uygulamalardan birisidir.

Göz enfeksiyonu tedavisi, yine en çok önem arz eden konulardan birisi. Gözlerin zaman içerisinde kanlanması ya da çeşitli sorunlar ile mücadele etmesi gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu noktada özellikle göz enfeksiyonlarının yol açtığı daha büyük sorunların önüne geçebiliriz. Genel itibari ile tedavi yöntemlerimizde %100 başarı oranı yakalayabilmekteyiz.

Göz Estetiği Fiyatları

Göz estetiği uygulamalarında özellikle kısa bir zaman dilimi içerisinde çok modern uygulamalar yapabilmekteyiz. Özellikle göz estetiğinde nedene bağlı çözümler ürettiğimizden ve hastalarımızın beklentilerini de dinlediğimizden dolayı fiyatlar hakkında net bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir.

Aynı zamanda göz içi uygulamalar ile göz çevresi uygulamaları arasında da fiyat farklılıkları takdir edersiniz ki olacaktır. Bu noktada öncelikle hastalarımızı analiz ediyor, beklentilerini anlıyor ve çözüm üretiyoruz. Tedavi yöntemlerimizde %100 başarı oranı vaat ettiğimiz gibi tamamen hastalarımızın memnuniyeti odaklı hareket ediyoruz.

Göz Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere tedavi yöntemleri arasında birçok farklı teknik farklılığı da kendisini net şekilde gösterir. Hastalarımızın beklentileri bu noktada önemlidir. Kimi hastamız estetik kaygılar nedeni ile bizlere başvurduğu gibi kimi hastamızda işlevsel problemler söz konusudur.

Örneğin yaşlılık belirtilerini yok etmek için göz çevresi kırışıklık tedavileri uygulamaktayız. Göz enfeksiyonları ya da bu gibi diğer sorunlar için ise alternatif tedavi odaklı yöntemler uygulamaktayız. Dolayısı ile yöntemden yönteme farklılıklar kendisini göstereceğinden dolayı hastamızı tedavi etmeden bu anlamda net bilgiler sunmak çok da mümkün ve doğru değildir.