Plexr

Göz estetiği konusunda dünya genelinde en iyi sonuçlar veren Plexr teknolojisi, kısa süre içerisinde kliniğimizde sizler için hizmet verir hale geldi. Yeni nesil tıbbi teknolojiler sayesinde en iyi seçenekleri değerlendirerek hastalarımızın sıkıntılarına kesin çözümler üretebilmek amacı içerisindeyiz. Tam da bu noktada en iyi teknolojiyi kullanma zorunluluğu doğuyor.

Plazma enerjisini kullanan bu mükemmel teknoloji sayesinde göz ve göz çevresi estetiği konusunda %100 başarılı sonuçlar elde edebildiğimizi de söylemek gerekiyor.

Lazerle Leke Sildirme

Cilt lekeleri cildimize rengini veren pigmentlerin belli yerlerde daha fazla toplanması sonucu ortaya çıkar. Gebelik veya doğum kontrol haplarının hormonlar üzerindeki etkisiyle, güneş ışığının cilde verdiği zarar sonucu ya da yaşlılık ile cilde renginin veren pigmentin fazla salgılanarak lekelenmelere yol açması sonucu kişi lazerle leke sildirme işlemini yaptırmak ister. Bu lekelerin vücuda bir tehdidi olmasa da çoğu insan görünüşlerini beğenmez ve lekelerden kurtulmak ister. Lazerle leke sildirme en etkili işlemlerden biridir ve kliniğimizde kullanılan plexr plazma enerjisi ile buharlaştırma yaparak lekelerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Plexr Uygulaması Nasıl Yapılır?

Plexr, dikkat gerektiren ve uygulama yapılacak bölgenin analiz edilmesi konusunda da önem arz eden bir uygulamadır. Uygulama yapılacak bölgeyi enine boyuna analiz ettikten sonra uygulama için gerekli zemini hazırlarız. Uygulama aşamaları ise şu şekildedir;

  • Öncelikle hastamızı yatay konuma yakın masamıza yatırıyoruz.
  • Uygulama yapacağımız bölgenin son durumunu analiz ettikten sonra bölgeye antiseptik sıvı ile temizlik aşamaları uyguluyoruz.
  • Temizleme işleminin ardından bölgede uyuşma sağlamak için lokal anestezik bir krem uyguluyoruz.
  • 20 dakikalık bir zaman dilimi içerisinde uyuşan bölgeye Plexr uygulamasını yapmaya başlıyoruz.
Paylaşın:

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Lasik ve İlasik Yöntemi

Lasik ve İlasik Yöntemi

Lasik yöntemi PRK ve Lasek yönteminden daha ileri bir teknoloji olup, bu yöntemde epitel doku kaldırılmaz, bunun yerine keratom bıçağı ile kornea üzerinde bir kesik açılır ve lazer işlemi uygulanır. Dikiş veya bandaja ihtiyaç yoktur. İyileşme süresi daha hızlıdır.

Devamını Oku
TransPRK ( No Touch Lazer ) Yöntemi

TransPRK ( No Touch Lazer ) Yöntemi

Bu yöntem şuan uygulanan en teknolojik yöntemdir. Bu yöntemde göze hiç bir müdahale de bulunulmuyor. (kesik vs atılmıyor) Doğrudan temassız lazer ile müdahale yapılıp, bozukluk düzeltiliyor. 2 göze aynı anda yapılabiliyor.

Devamını Oku
Göz Hastalıkları

Göz Hastalıkları

Göz Yaşı Kanal Tıkanıklığı olarak da adlandırdığımız hastalık, bilgisayar başında zaman geçirenler, kuru havanın olduğu ofislerde ve bazı alerjik sebeplerden dolayı görülebilir. Tedavisi kolay olup, kısa sürede başvurunuz.

Devamını Oku