Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği, iki göz kapağından sarkmış olan deri veya fazla olan kas dokusu alınarak uygulanması gerçekleşen bir işlemdir. Göz kapaklarında bulunan fazla kas dokusunu veya sarkan cildi düzeltmek amacı için yapılan işlemlere göz kapağı estetiği denilmektedir. Göz kapağında bulunan  bu fazlalıkların çıkarılmasından sonra, cilt ve kaslar daha fazla büzülür ve hastalarımız birkaç yıl daha gençleşir.

Göz kapağı estetiği yaptıranların yaş gruplarına bakacak olursak, orta yaş ve yaşlı grubunun daha çok olduğunu söyleyebiliriz. Estetikten önce hastalarda;  çukurlar olan bölgelerde torba oluşumu başlar, göz derilerinizde renk değişikliği yaşanır, deri çoğalır ve kırışıklıklar meydana çıkar.

Bu gibi durumlarda hastalar bu istenmeyen etkileri yok etmek ister. Böylelikle hastalarımız bize ulaşır ve hastaya göz kapağı estetiği yapılır. Bunun ile birlikte göz kapağının bu olumsuz etkilerine sebep olan bazı durumlar vardır. Bu durumlar ise; güneşe uzun süre maruz kalma, düzensiz uyku, sigara kullanma ve çok fazla alkol kullanmadır.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Ameliyatsız göz kapağı estetiği, günümüzde insanlar tarafından çokça tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Günümüzde çok popülerdir. Teknolojik gelişmelerin artış yaşanması durumunda işlemler daha başarılı hale gelmektedir.

İnsanların belirli yaştan sonra göz kapaklarının derisi esner ve sarkar. Dışarıdan bakıldığında göz bölgesi çok kötü durur. Gözün üzerine düşmüş bir göz kapağı düşünün. Bu insanların dış görüntüsünü oldukça kötü etkiler.

Aynı zamanda kişinin sürekli yorgun görünmesine neden olur. Bunun ile birlikte göz kapaklarının sarkması, göz kenarındaki kırışıklıklar, gözaltı torbaları, yaşa bağlı göz kenarındaki siğiller ve diğer et beni gibi istenmeyen sorunlar, ameliyatsız göz kapağı işlemi ile giderilir.

Ameliyatsız göz kapağı estetiği için kullanılan çeşitli yöntemler mevcuttur. İnsanlar en sık, lazer ameliyatı olmadan göz kapağı estetiğini istemektedir. Plazma enerjisi kullanılarak ameliyatsız göz kapağı estetiği uygulamaları yapılır.

Lazerle Göz Kapağı Estetiği Yaptıranların Yorumları

Lazer göz kapağı estetiği yaptıranların yorumları genel olarak olumludur. Göz kapağı estetiği gözaltında yorgun, şiş, sarkık, üst göz kapaklarında sarkma gibi istenmeyen etmenleri yok ederek hastaları gençleştirme amacı ile için yapılan bir estetik tedavi yöntemidir.

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları

Göz kapağı estetiği fiyatları konusunda net bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Sonraki zamanlarda fiyatlar değişebilmektedir. Bunun dışında kampanyalarda fiyat d4eğişikliği yaşanılabilmektedir. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi yanıltmak istemeyiz. Detaylı fiyat bilgilendirmesi için Google üzersinden hakanyuzer.com sitemize ulaşın. İletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Enquire now

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.
Arabic AR English EN German DE Turkish TR
Open chat