Göz Altı Işık Dolgusu Nasıldır

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı ışık dolgusu hakkında detaylı bilgiler sunacağımız bu yazıcılığımız sizlere göz altı morluklarınızı yoksunuz burada yepyeni bir bilgi aktaracağız. Göz altı torbalarınız ve morluklarınızı yok etmek için, yeni bir teknoloji ve daha başarılı sonuçlara imza atmak için tıklayın. Kalan göz altı ışık dolgusu ile tüm estetik kaygılar bir kenara bırakılıyor ve dileyen onu kadın göz altı morluklarından kurtuluyor. Yapmanız gereken sadece yeni bir teknolojiiye merhaba demek kadar kolay.

 

Göz altı ışık dolgusu tekniği kadınlara bağlı nedenlere bağlı olarak göze bağlı altınlarda bulunan morlukların ve torbaların yok edilmemiş büyük bir destek sunuyor. Üstelik temizleme oldukça kolay olan göz altı ışık dolgusu tekniği, kısa mesafeli göz altı morluklarından ya da torbalarından iz bırakmıyor. Düzenli bir uyulama ile kesin sonuçlara hızlı ve kolay bir şekilde yönetilebilir.

 

Göz Altı Torbaları Oluşum Nedeni

 

Her kadın için gerek göz altı gerekse de göz çevresi. Buna rağmen, çeşitli nedenlere bağlı, hatta buna bağlı, çeşitli nedenlere bağlı olabilir. Bunlar arasında göz altı odaları ve morlukları ilk olarak ön plana çıkan durumlardır. Genelde ilerleyen yaş ya da kalıtsal nedenlere bağlı olarak ortaya çıkmış göz altı yuvarlak ve morlukları her kadın için ciddi bir sorun vardır. Göz altı torbalarının ve morluklarının ortaya çıkma nedenleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 

 • İlerleyen yaş
 • Gün içerisinde stres ve yorgunluk
 • Genetik sebepler
 • Kelimeler
 • Vücuttaki hormonal değişimler
 • Alerjik reaksiyonlar
 • Düzensiz ve yetersiz uyku
 • Alkol ya da sigara kullanımı
 • Kalp ya da böbrek hastalıkları

 

Göz altı gölgesinde nedenlere bağlı olarak görünür. Bu nedenlerden önce onları terk etmek kişini davranış ve alışkanlıkları ile buradasınız. Ancak kalıtsal ya da ilerleyen yaşın etkisi ile ortaya çıkan ondan altı morlukları ve orada yapılacak pek çok şey yoktu. Ancak göz altı torbası ve morlukları çeşitli gözlerle doyururlar. Bu teknik ortamda onu kadın ya da erkek oldukça kısa bir süre içerisinde göz gezdirip görebiliyorsunuz. Üstelik oldukça hızlı bir tedavi yöntemi olması da yine bu konuda avantaj sağlar. Şimdi, göz altı ışık dolgusu tekniği ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler mevcut ve sizlere son zamanların en revaçta olan tedavi yönteminin nasıl etkileyeceği anlatmaya çalışalım.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

 

Herhalde her kadın yüzünde ilk olarak fark edilir ve dikkat çeken dikkat çeken gözlerdir. Tabii gözlerin orada dikkatlerden kaçıcı çeşitli Gözlerin hemen altında ortaya çıkan paketler ve mor halkalar, gözlerle bütünlük sunan ve kişi yorgun gösteri. Aynı zamanda çökmüş ve yaşlı bir görüntü ortaya çıkmış da söylemek yanlış olmaz. Göz altlarında oluşan morluklar ve torbalar, göz altı morlukları, açık ilerleyen yaşlarda daha çok belirginleşmeye başlar. Genelde ilerleyen yaşla beraber ortaya çıkmadan altı morlukları, bazen genetik olarak da varlığını gösterebilir.

 

Göz altı morluklarının ve torbalarının yok edilebilmesi için çeşitli dillerde bulunur. Gelişen teknoloji, göz altı morluklarının yok edilmesi için bir çözüm önerileri arasında bir yenisini daha eklemiştir. Bunun adı ise tam olarak göz altı ışık dolgusu tekniğidir. Göz altı ışık dolgusu tekniği. Bu teknik tam olarak gözü açık yer boşluğu doldurur ve ortaya çıkan morlukların neden olan dokuları doldurarak morlukların kaybolmasını sağlıyor. Son üretiminde pek çok farklı klinikte göz altı ışık dolgusu tekniği uygulanmakta ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

 

Günümüzde göz altı ışık dolgusu tekniği ortalama 15 – 20 dakikaya kadar. Ayrıca göz altı ışık dolgusu en az 1 yıl boyunca göz altlarına bakarak. Gözaltında morlukların nedenleri bazen kişiden kişiselleştirilmiş. bunlar;

 

 • Alkol kullanımı
 • Alerjik rahatsızlıklar
 • Bilgisayar ekranına çok fazla bakma
 • Düzensiz uyku
 • İlerleyen yaş
 • Kalıtsal nedenler

 

Devam Eden Uykusuzluk Durumları

 

olarak gösterilebilir. Göz altı ışık dolgusu tekniği, gözaltında ve çevresiyle meydana gelen morlukları kısa zamanda yok eder. Etkili’nin ortaya çıkması ve çıkarılması ile son derece yaygınlaşan ve pek çok klinikte kendine özgü edinen bu teknik, aynı zamanda kadınlar da büyük ilgi görüyor. Ayrıca gözü açık morlukları yok etmek için kullanılan ışık dolgusu açık gözlerde değil El ve boyunda oluşan morluklar için de aynı işlemi yapar. Morluklara neden olan dokuları dolduran ışık dolgusu, zamanla mor halkaları yok etmeyi başarır.

 

 

Göz altı ışık dolgusu hakkında detaylı bilgiler sunacağımız bu yazımızda sizlere göz altı morluklarınızı yok etmeniz adına yepyeni bir bilgi aktaracağız. Göz altı torbalarınız ve morluklarınızı yok etmek istiyorsanız, siz de yeni bir teknoloji olan ve oldukça başarılı sonuçlara imza atan göz altı ışık dolgusu ile istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Uygulanır?

 

Göz altı ışık dolgusu Dolgu materyali içinde lokal anestezik madde yer alır ve bu sayede memnun olduğunuzda bir tane ağrı oluş gelmez ya da hissedilmez. Göz altı ışık dolgusu Bu tür durumların oluşumu gelmemesi için olmasını zorunludur. Göz altı ışık dolgusu uygulamasını gerçekleştirme hyaluronik asit Bu işlem yapabiliyor ise gözaltı ve yanak çökmeler ya da torbalar etkili bir şekilde tedavi edilir.

 

Diğer yandan göz altı ışık dolgusu içerisinde protein, vitamin, aminoasit ve antioksidanlar bulunur. İçerdiği vitamin ve mineraller elde edip altı morluklarından kurtulmak daha kolay olur. Ayrıca dolgu materyali içerisinde yer alan hyalüronik asit, cildin hidrasyonunu dengeler. Eğer ciltte hyaluronik asit ortaya çıksa cilt kurumaya başlar ve zayıflarken kırışıklıklar ortaya çıkar. Ancak göz altı ışık dolgusu ile gerekli olan hyaluronik asit, cilde geri verilir.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Ne Kadar Etkilidir?

 

600.000 üzerinde enjeksiyon uygulaması yapılmış ve 15 bin uygulamada sadece 1 kişide kızarıklık ve morluk hali hazırlanmıştır. Ayrıca ortaya çıkan çıkan kızarıklık ve morluk ise sadece 3 gün sonra yok olmuş. Ayrıca uygulamanın 6 ay ile 12 ay boyunca kalıcı olduğu gözlemlendi. Onun önünde altı ışığı dolgusunun başında çıkarılması en önemli özelliklerden biri olup uygulandığı andan itibaren etkilerini göstermesi gerekiyor. İşlem yapılan kişini herhangi bir süre beklemesine gerek yoktur. Göz altlarına uygulama yapılmadan yapılmalıdır.

 

Göz Altı Işık Dolgusunun İçeriği Nedir?

 

Göz altı ışık dolgusu, tam olarak gözü kapalı ve orada ortaya çıkan paketlerin ve morlukların yok edildiğinde burada bir yöntemdir. Morluklar ve torbalar için özel bir tedavi yöntemi ve o zamanki hyaluronik asitin cilde enjekte edilebilir şekilde ayarlanmış, yuvarlak altı ışık dolgusu Göz altı ışık dolgusu tekniğine uygun jel dolgunun iki farklı malzemeden bir araya gelip geldiğini söylemek doğru olur. Bunlar hyaluronik asit ve poli vitamin kompleksi olarak karşımıza çıkar. Hyaluronik asit elde edilebilir bir düzleştirici ve morluklara bulaştı. Daha sonra ise poli vitamin kompleksi ile sembolelerin yenilenmesi gerekir.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Etkisini Ne Zaman Kaybeder?

 

Göz altı ışık dolgusu tekniğini kullanarak hyaluronik asit hazırlandı işlemlerin sonuçları uzun süreli bir kalıcılık ortaya koyar. Yani göz altı ışık dolgusunun etkisinde kolay kolay kaybolmaz ve bunun yerinde 1,5 yıl kadar etkilerini göstermeye devam eder. Ayrıca isteğe bağlı olarak bu sürenin 3 yıla kadar uzandığı durumların oldugunu da söylemek doğru olur. Diğer yandan önemli bir nokta ise göz altı ışık dolgusu onu tekrarlanabilecek etki süresi uzar ve bu şekilde daha uzun süre elde edilmiş olur. İlk uygulama öncesi yaklaşık olarak 1,5 yıl önce işaretlenmiş altı ışık dolgusu, ikinci uygulamada bu sürenin 2 yıla kadar çıkmasını sağlamak. Her tekrar etkilerin daha uzun sürmesi olası gelir.

 

Hamileyken Göz Altı Işık Dolgusu Yapılır Mı?

 

Kadınlar önce merak edilen konulardan biri de hamileliklerinizi açık altı ışık dolgusu yapılıp yapılmadığıdır. Genel olarak bakıldığında uzmanlar göz altı ışık dolgusunun hamilelik ortamında sistemik bir durumdan ancak yine de kadınlara hamileyken böyle bir merkezden tavsiye edildiklerini belirtiyorlar. Göz altı ışık dolgusu tekniğinin tıpkı hamile kadınlar üzerinde ortaya çıkması üzerine bir etkisi olduğu görülmedi. Buna rağmen hamilelik döneminin hassas bir süreç olması muhtemel uzmanlar uygulanmasını yaptırıyor, pek de sıcak bakmıyor.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Etki Eder?

 

Göz altı ışık dolgusu tekniğini yöneten türünde salınan hyaluronik asit, cilt altındaki alan kolajen ve elastik yapının uyarılması ile harekete geçerek başlamaktır. Hyaluronik asit, ilk olarak deri içersinde morluk ve torbaların gidermesini sağlar. Bunun yerine, bu arada cilt tedavisi verilen poli vitamin kompleksi türevi alan alanelerin yenilenmesi için hazırlanıyor. Sadece bir bir denizle birlikte seyir direkt olarak görülür. Uygulama netliği net bir şekilde ortaya çıkıyor, göz çevresi daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm kazanması ile oluyor.

 

Tek seans yeterli. Nadir views bir durum olsa da ilk seansın başında bir tane zaman geçtikten sonra ikinci seansta. İkinci seans ile birlikte gerekli rötuşlar yapılır ve bunun ardından tekrarlanır. İkinci seanslar da birinci seanslar gibi kısa sürede gerçekleştirilir ve hatta daha birinci seanstan daha kısa sürmesi bile olur.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Kimlere Yapılabilir?

 

Göz altı ışık dolgusu tekniği genel olarak pek çok kişide rahatlıkla
uygulanabilen yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkar.
Bunun tam tersi tekniğin uygulanmasının uygun olmaması gerekiyor. Göz altı ışık dolgusu tekniği uygulaması uygulaması tavsiye edilmediği önce şu şekildedir;

 

 • Hamilelik olanlar
 • Bebek emzirenler
 • Gelişim çağı tamamlandı tüm kadın ve erkekler

 

Eğer göz altı ışık dolgusu ile göz altı yeri alan torbalar ve morluklar yok edilemez isteniyorsa orada yer yer alan yerlerde bulundukları yerde süreci tamamlaması tavsiye edilir. Önceki hamile olan ya da bebek emziren öyle bir şey bu olamazdı. Bebek emzirme menüsündeinin olduğu ile istedikleri zaman göz altı ışık dolgusu tarafından yapılmıştır.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Seans Süresi Uzun Mudur?

 

Bu soru için verilebilecek en net cevap hayır olur. Her iki gözü yapmakta işlemlerde lokal anestezi ve 30’dan 35 dakikaya kadar sırada. Bu sürenin sonunda gerekli müdahaleler yapıldı ve artık etkilerin görülmesi bekleniyormeye başlandı.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Sonuçları Kalıcı Mıdır?

 

Göz altı ışık dolgusu tasarımı ile gözü açık ve uzaklardan gelen morluk ve torbalar için ömür boyu kalıcı bir etkinin olması bekleniyormemelidir. Ancak yapılan 1,5 aydan beri uygulama geliştirme ortaya çıktıktan sonra. Kişiye göre etkilerin 3 yıl kadar sürdüğünü de söylemek mümkün olur. Ayrıca yapılan ilk uygulamaların etki süresi ile ikinci uygulamaların etki süresi farklıdır. Eğer bir kimseye tek göz atım altı ışık dolgusu yaptırılmış ve yaklaşık olarak 1,5 yıl sonra tekrar göz altı ışık dolgusu yaptırmış ise ikinci uygulamadan sonra ortaya çıkan sonuçların süresi daha uzun olur.

 

Göz Altı Işık Dolgusundan Sonra Yan Etki Görülür Mü?

 

Genel olarak kişiselleştirilmesi gereken kişi ve sonuçları tam olarak birebir olan bir göz altı ışık dolgusu tekniği, zaman zaman olsa da buralarda gözbebeği birtakım kızarıklık gibi görünebilir olabilir. Ancak 3 gün içerisinde devam etmiyor ve uygulamanın sonuçlarını kızarıklıkların geçmekte olduğu net bir şekilde ortaya çıkıyor.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Sonrası Göz Altı ve Çevresini Nasıl Korunsunuz?

 

Göz altı ışık dolgusu tekniği ile göz alt ışıklı yer alan morluk ya da torbalardan kurtulanlarda, yapılan yerlerde sonrasın dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Çünkü bu tekniğin etkileyicisi, süre sınırlıdır ve ne kadar dikkat edilirse onu açık bir bakış açınız. Bu yüzden önceki hususlara dikkat etmek için göz atın. Şimdi, göz altı ışık dolgusu nihayetinde bir bakış açısı var ve aranıyor.

 

 • Öncelikle hazırlanması gereken stresten uzak durmak ve çok fazla yorulmamaya çalışmaktır.
 • İçeren ilaçlara dikkat etmek de yine dikkat çekmek gerekirler arasında yer alır. Eğer aldığın fayda var.
 • Alerjiye bağlı hale getiriliyor ilerlemiyorlar. Bu yüzden alerjik durumlara karşı kesinleşmiştir.
 • Bunların yanı sıra sıralaması bir şekilde uyunmalı ve düzensiz uykudan onu zaman kaçınılabilir. Göz altı başında ve morlukları ile uyku süreci oldukça önemlidir. Her gün gerekli olmadan uyunmak ve gözlerin dinlendirilmek gerekir.
 • Alkol ya da sigara kullanımı da yine göz altı torbalarının ve morluklarının oluşmasında etkilidir. Bu tür alışkanlıkları bir kenara bırakmak ya da alabilecekleri temizlemek olur.
 • Diğer yandan göz eksikliği yaygın olarak kullanılan kremlerin dermatolojik olarak onaylı olması önem arz eder. Dermatolojik tarama onaylı kremler ile göz altı torbalarının ortaya çıkmasını engelleyebilir.

 

Eğer sizden de göz altı  morlukları için etkili bir çözüm yöntemi, göz altı ışık dolgusu hazırlığı ile ameliyatsız. Bu alanda hastalarımızdan en sık aldığımız sorulardan biri göz altı ışık dolgusu fiyatları ve operasyon sonrası şişlikleri ve kırışıkları ne kadar azalacağı yönündedir. Bilinmeyen ki ışık dolgusu tedavisi sonrası çok kısa bir mesafe şişlikler ortadan kalkmış ve bu uygulama ile 1,5 ile 3 yıl arası çökme ve kırılmış problemleri önlenebilecek.

 

5 Comments

 1. Alkolü bıraktıktan sonra hakan bey ile tanıştım ister istemez oluşan bu göz altı morluklarına çözüm arıyordum. Yaptıralı 1.5 sene oldu ve hala bir sıkıntım yok. Allah hakan beyden razı olsun.

 2. göz altı morlukları aşırı alkolden dolayı beni gerçekten insanların içine çıkmamam için bir neden olmaya başlamıştı ki sizinle tanışıp. Tekrar eskisi gibi rahat gezip dolaşmama sebep olduğunuz için teşekkürler.

 3. Gözaltı torbalarım ve kararmalar beni olduğumdan yaşlı gösteriyordu. Aynalara küsmüş, dışarıya çıkmak bile istemezken internette Hakan Bey’e rastladım. Bilgi almak için yanına gittim. bana tedavi ve aşamalarını ayrıntılı bir şekilde açıkladı. Sonuç ise tek kelime ile mükemmel.

 4. Günümüz şartları yorgunluk yoğun çalışma beslenme şartları falan derken göz altı morluklarım ve torbalanma oluştubeni baya rahatsız ediyordu. Hakan beyİ Sitede gördüm görüşmeye gittim uyguladığı tedavi ve bilgisi ile normal bir insana döndüm burdan Hakan beye çok teşekkür ediyorum tekrardan.

 5. Genetik olmakla birlikte yoğun iş temposu pc başında çalıştığımdan dolayı göz altı torbalarım oldukça çoğaldı Hakan hocayı internet adresinde buldum görüşmeye gittim tedavim oldulça başarılı geçti tavsiye ederim.

Comments are closed.