Badem Göz Estetiği Ameliyatı Güncel 2022

Badem Göz Estetiği

Badem göz estetiği ameliyatı 2022 yılı için ince ama çarpıcı görünümü nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Gözlerinde farklı veya benzersiz bir şey isteyen insanlar için harika bir seçenek. Badem gözler, daha koyu göz kalemi ve göz farı kullanılarak veya göz çevresine daha parlak renkler sürülerek daha belirgin hale getirilebilir.

Badem göz estetiği her geçen gün daha popüler hale geliyor. Badem göz ameliyatı, gözlerinizin görünümünü iyileştirmenin güvenli, doğal ve ekonomik bir yoludur. Badem göz ameliyatı ile zamanla birikebilecek istenmeyen torbalar, kırışıklıklar ve koyu halkalardan kurtulabilirsiniz. Badem göz ameliyatı da genç görme yeteneğini geri kazanmanın harika bir yoludur.

Badem Göz EstetiğiBadem Göz Estetiği Fiyat

Badem göz görünümü hem ünlüler, hem de sıradan insanlar arasında popüler bir estetik haline geldi. Görünüm, gözün iç köşesinin hafifçe kalkık görünmesi sağlar. Bu basit değişiklik, bir kişinin gözlerini daha geniş ve daha uyanık gösterebilir.

Bazı insanlar badem şeklindeki gözlerle doğal olabilirken, diğerleri görünümü elde etmek için gereken doğal eğriliğe sahip olmayabilir. Neyse ki, bu istenen etkiyi yaratmaya yardımcı olabilecek birçok estetik işlem var. Bu estetiklerden bazıları badem göz estetiğidir. Badem göz görünümüne ulaşmanın maliyeti bazı etmenler karşısında değişmektedir. Badem Göz Estetiği Fiyat tipik olarak işleme göre değişiklik göstermektedir.

Badem Göz Estetiği Fiyat Yorumlar

Badem Göz Estetiği, Kore’den ilham alan tıbbi estetik hizmetlerinin lider sağlayıcısıdır. Firma, lazer epilasyon, botoks ve dolgu dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Badem Göz Estetiği, yüksek kaliteli hizmetleri ve rekabetçi fiyatları ile tanınmaktadır.

Badem Göz Estetiği Yorumlar

Badem göz estetiği yaptıran hastamızın yorumu;

Yakın zamanda Hakan Yüzer ‘de lazer epilasyon tedavisi gördüm ve çok etkilendim. Personel profesyonel ve bilgiliydi ve tedavim sorunsuz geçti. Fiyatı da gittiğim diğer yerlere göre çok uygundu. Uygun fiyata kaliteli medikal estetik hizmeti arayan herkese bu işletmeyi kesinlikle tavsiye ederim!

Badem Göz EstetiğiBadem Göz Estetiği Yaptıranlar

Badem göz estetiği, daha genç ve canlı bir görünüm elde etmeyi amaçlayan cerrahi bir işlemdir. Ameliyat, alt göz kapağından bir miktar deri ve kas çıkarılarak ve çevredeki kaslar gerdirilerek gerçekleştirilir. Bu, badem şeklindeki bir göz görünümünü veren gözün daha görünür beyaz kısmı (sklera) ile sonuçlanır.

Ameliyat genellikle gözleri yorgun, sarkık olan veya göz altındaki kırışıklık ve torbaların görünümünü azaltmak isteyen kişilere önerilir. Ameliyat hem üst hem de alt göz kapağına yapılabilir, ancak en sık alt göz kapağına yapılır. Badem göz estetiği lokal veya genel anestezi ile yapılabilir. Ameliyatın tamamlanması genellikle yaklaşık bir saat sürer ve hastalar aynı gün evlerine gidebilirler.

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği

Badem göz ameliyatı, zor bir işlem olmadığı için çokça tavsiye edilmektedir. Badem gözler doğal görünür ve her türlü durum için kullanılabilir. Nötr renklerle doğal bir görünüm oluşturabilir veya daha koyu tonlarla daha dramatik bir etki elde edebilirsiniz. Mükemmel badem göz görünümünü elde etmek için bizlere başvuabilirsiniz.

Badem Göz Estetiği Ameliyatı

Gözlerinizin şeklinden veya büyüklüğünden memnun değil misiniz? Daha bademsi bir görünüm elde etmek için badem göz estetiği ameliyatı düşünebilirsiniz. Badem göz estetiği, göz çevresindeki fazla deri ve yağı alarak gözlerin şeklini değiştiren cerrahi bir işlemdir. Bu, gözlerinize bazı insanların daha çekici bulduğu badem şeklinde bir görünüm verebilir.

Ameliyat genellikle lokal anestezi kullanılarak yapılır ve tamamlanması yaklaşık bir saat sürer. Ameliyattan sonra göz çevresinde bir miktar şişlik ve morluk bekleyebilirsiniz. Ancak bu genellikle birkaç gün içinde geçecektir. Çoğu insan ameliyattan bir veya iki hafta sonra işine dönebilir.

Bu yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu konuyla alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak aramalar sağlayabilirsiniz. Önceki yazımız olan Göz Kapağı Estetiği 2022 ile alakalı konumuza da bakmanızı tavsiye ederiz.

Enquire now

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.
Arabic AR English EN German DE Turkish TR
Open chat