akne

Akne Tedavisi

Akne ve sivilce lekeleri çoğu insanın rahatsız olduğu ve birden fazla tedavi yöntemi deneyerek kurtulmak istediği bir durumdur. Doğal yöntemler, maskeler, ilaçlar, kremler vb. şeylerle izlerin geçmesini beklerler. Bazı bünyede bu uygulananlar cevap verip ciltte düzelme olabilir fakat çoğu insan ne yaparsa yapsın akne ve sivilce lekelerinden kolay kolay kurtulamaz. Kliniğimizde uyguladığımız akne tedavisi ile daha düzgün bir cilde kavuşabilir, sivilcelerin ciltte bıraktığı izlerden ve aknelerinizden kısa sürede plexr plazma enerjisi ile kurtulup istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Lazerle Akne Tedavisi

Lazerle akne tedavisi günümüzde sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir ve bu tedavi ile 1-2 seansta akne ve sivilce izlerinizden kurtulabilirsiniz. Plexr Plazma lazer teknolojisi 10-20 dakikada izlerin üzerine etki ederek buharlaştırarak yok eder. Gelişen bu lazer teknolojisi sayesinde sivilce ve akne izlerinizi artık hiç dert etmeyin.

Aknenin karaciğer hastalığına bağlı olduğu düşünülür oysaki akne sebebi iç hastalığa bağlı değildir akne sebebi hormonel bozukluklar ve kullanılan belli başlı ilaçların etkisi ile ortaya çıkmaktadır. Ne kadar cilt temizliğine dikkat etseniz de bakımınızı düzenli uygulasanız da bu izlerden kurtulmak o kadar kolay olmuyor. Plexr plazma lazer teknolojisi ile bu izler buharlaştırılarak cildin yenilenmesi sağlanıyor ve daha pürüzsüz bir cilde kavuşuyorsunuz. Lazer sayesinde gözenekler sıkılaşıyor ve sivilceler de önlenmiş oluyor. Lazere başlamadan önce cilt tüm kir ve makyajdan temizlenmelidir çünkü lazer atışının etkili olması için direkt ciltle temas kurmalıdır. Lazer tedavisinden sonra cildiniz daha parlak ve izlerden arınmış olacaktır ve bu sayede kişinin özgüveni de yerine gelecektir.

Lazerle Akne Tedavisi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Yüz ve sırt bölgesine uygulanmaktadır. Bu bölgelerin dışında başka yerlerde akne sorununuz varsa öncelikle doktorunuzun kontrolü ardından uygunsa lazer yapılabilinir.

Lazer Akne Tedavi Fiyatı

Lazer akne tedavi fiyatı kişiye uygulanan seans ile orantılıdır yani uygulanan seansa göre bir fiyat çıkar. Akne izlerinizi tek seansta kurtulabileceğiniz gibi cilt yapınızın farklı olması sonucu 2-3 seans sonrasında da kurtulabilirsiniz ve fiyat da buna öre değişecektir. Detaylı bilgilendirme için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaşın:

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Vücut Estetiği ve Kırışıklık Tedavisi

Vücut Estetiği ve Kırışıklık Tedavisi

Baş, Boyun, Kulak önü ve karın çevresinde oluşan kırışıklıklar ve sarkmalardan, çok kısa sürede hiç bir ameliyat ve anesteziye gerek kalmaksızın kısa sürede tedavi olabilirsiniz.

Devamını Oku
Excimer Lazer ile Gözlüklere Elveda

Excimer Lazer ile Gözlüklere Elveda

Günümüzde kullanılan 3 tür lazer göz ameliyatı türü vardır. Bunlar kullanılan malzemeye ve hastanın göz yapısına göre değişmektedir. En önemlisi bu 3 teknolojinin kullanılmasıdır.

Devamını Oku
PRK ve Lasek Yöntemi

PRK ve Lasek Yöntemi

Aslında 2'si de farklı yöntemlerdir. Ancak bazı durumlarda ve hastalarda kullanılması gerekebilir. Bu yöntemde epitel doku, cerrahi veya alköl yardımı ile tabaka şeklinde kaldırılır ve lazer işleminden sonra yerine konulur.

Devamını Oku