Üst Göz Kapağı Estetiği

ustgozkapagiestetigi

Göz ve çevresi kişide ilk dikkat çeken yerdir ve yaşlanmanın belirtileri genellikle göz çevresinden anlaşılır. Zamanla deforme olan cildimizde birtakım değişiklikler olur. Bunlardan biride üst göz kapağı düşüklüğüdür. Üst göz kapağı estetiği ile bu düşüklükler ameliyatsız tedavi edilebilir. Bu lazer tedavisi ile 2 ya da 3 seansta istenilen sonuca ulaşılabilir. Eğer cilt yapınız fazla esnediyse bu seans sayısı artabilir. Üst göz kapağı estetiği göz kapağınızdaki kırışıklığı, sarkmayı düzeltmek mümkündür. Üst ve alt göz kapağınızdaki kırışıklıklar, çizgiler ve göz çevrenize uygulanan kırışıklık tedavisine rağmen açılmayan kırışıklıklara sahipseniz, plexr ile bu sarkma ve kırışıklıklar ameliyatsız tedavi edilebilir.

Lazer Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Üst göz kapağı estetiği tedavisi lazer ile 30 dakika kadar sürmektedir. İlk aşamada doktorunuz uyuşturucu krem sürer ve ardından lazer atışları yapılır. Atışlarla buharlaşan deri yerini daha genç yeni bir dokuya bırakarak sarkmalar ortadan kaybolur.

Lazerle Tedavinin Avantajları

Cerrahi bir işlem değildir. Cildi yeniler. Anestezi uygulanmaz. Fazla bir cilt çıkarma işlemi yapılmaz sarkan kısım sıkı hale getirilir.

Üst Göz Kapağı Estetiği Fiyatları?

Üst göz kapağı estetiği fiyatları kişinin göz kapağının incelenmesi ve sarkmanın hangi boyutta olduğuna göre değişir çünkü kimine tek seans yeterken bazı hastalara da 2-3 seans gerekebilir. Doktorun muayenesi ardından incelenen göz kapağına kaç seans gerekli belirlenir. tarafımıza ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.